Ma kandideerin Rae Vallavolikogusse

Posted: september 15, 2017 in Uncategorized

Nimi: Krister Parbo, minu kandidaadi number on 157

Vanus: 37

Perekondlik seis: abielus, peres kasvab poeg ja tütar

Elukoht: Ussikuninga talu Vaskjala küla Rae vald Harjumaa

Haridus: kaks kõrgharidust – Tallinna Ülikool kehakultuuri õpetaja (2006) ja Tallinna Ülikool psühholoogia eriala (2016), hetkel õpin Tallinna Ülikoolis psühholoogia magistriõppes

Töökoht ja amet: Mikata Judokool, tegevjuht ja judo õpetaja.

Ühiskondlik tegevus: Rae Vallavolikogu liige 2005-2009 ja 2013-2017, Vaskjala külavanem, Kaitseliidu tegevliige.

Hobid: psühholoogia, idamaised võitluskunstid, tervisesport, oma kodu.

Miks ma kandideerin? Ma tahan muuta oma koduvalda paremaks, kus olen elanud kogu oma elu. Annan selleks endast parima, sest mulle läheb väga korda, mis meie vallas toimub. Nähes täna volikogu liikmena, mis toimub ja kuidas meie valda juhitakse, siis tean, et seda saab teha oluliselt paremini, tõhusamalt, inimlikumalt.

Minu jaoks on väga oluline:

  • vaba aja veetmise võimaluste suurendamine Rae vallas. Aitan rajada spordi ja/või mänguväljaku igasse külla ja asumisse. Seisan spordi, huvihariduse kättesaadavuse suurendamise eest.
  • kogukondade kaasamine vallajuhtimisse, inimeste usaldamine. Oluliselt rohkem vahendeid küla- ja asumiseltsidele kohapealse elu arendamiseks. Rae vallas tuleb sisse viia kaasava eelarve põhimõte.
  • Rae vallas tuleb olulisel rohkem säilitada ja luua rohelust. Seisan põhimõtte eest, et iga raiutud puu asemel tuleb istutada vähemalt kaks.

Minu jaoks on vastuvõetamatu, et tänased vallajuhid kasutavad oma ametipositsiooni ja avalikke vahendeid: isiklikuks hüvanguks ja enesereklaamiks kõikvõimalikul moel, oma sõpruskonna ja isiklike ärihuvide arendamiseks, oma lähisugulaste ja sõpruskonna palkamiseks valla asutustesse, oponentide mahategemiseks kõikvõimalikul moel. Seisan kindlalt selle eest, et seda olukorda muuta. Rae vallast peab saama kaasaegse juhtimiskultuuriga oma elanike heaks suunatud põhjamaise mentaliteediga omavalitsus.

Olen väga tänulik Sinu hääle eest!

NB! Kui Sul on mulle ettepanekuid, küsimusi, siis olen neile avatud nii enne kui ka pärast valimisi. Kirjuta krister@parbo.ee või helista 56484950

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s